Panorama internetowa » Handel » Ser-Wóz. Serwis i sprzedaż wózków widłowych Sośnicowice

Ser-Wóz. Serwis i sprzedaż wózków widłowych Sośnicowice

Handel | Sośnicowice, śląskie
44-153 Sośnicowice, Kozielska 14
Tel: 32 238 70 72
Fax: 32 238 70 72
E-mail: serwoz@plusnet.pl
http://www.ser-woz.pl

50.2760747, 18.52080550000005

wózki widłowe Sośnicowice

Firma Ser-Wóz z siedzibą w miejscowości Sośnicowice (woj.śląskie) działa na rynku od 2001 roku i od początku swej działalności dynamicznie się rozwija. Firma specjalizuje się w sprzedaży wózków widłowych, głównie japońskich, takich firm jak: TOYOTA, MITSUBISHI, KOMATSU, NISSAN, TCM oraz wielu innych. Indywidualne podejście do klienta, szeroka oferta wózków widłowych, profesjonalne doradztwo oraz konkurencyjne ceny- wszystko to sprawia, że firma Ser-Wóz to lider w dziedzinie sprzedaży japońskich wózków widłowych na terenie woj. śląskiego.

W ofercie firmy znajdą państwo także profesjonalny serwis wózków widłowych, w którym doświadczeni mechanicy doradzą i rozwiążą wszelkie probelmy techniczne.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: Sprzedaż i serwis wózków widłowych Sośnicowice .

 

sprzedaż wózków widłówych

Oferta firmy Ser-Wóz: wózki widłowe Sośnicowice


1. Widły- podstawowe wyposażenie wózka widłowego (różne długości, szerokości). Opcjonalnie możliwość zamówienia wideł teleskopowych.

2. Przesuw boczny wideł- osprzęt pozwalający na korekcję ustawienia wideł w stosunku do ładunku w zakresie 100 mm zarówno w prawą, jak i w lewą stronę.

3. Pozycjoner wideł- urządzenie, które rozsuwa i zsuwa widły względem siebie (daje możliwość transportu szerokich towarów oraz pozwala bez konieczności wysiadania dostosować rozstaw wideł do niestandardowych palet). Możliwość integrowania z przesuwem bocznym oraz obrotnicą.

4. Obrotnica wideł- osprzęt stosowany do opróżniania np. koszy lub pojemników w zakresie 180° i 360°. Zaawansowane modele posiadają także przesuw i pozycjoner wideł.

5. Nasada wideł- tzw. przedłużki, łatwe w montażu i demontażu, stosowane do rzadkich transportów towarów o dużych wymiarach.

6. Pojemnik wyładowczy- do magazynowania stacjonarnego odpadów poprodukcyjnych a następnie transportu wózkiem widłowym i opróżnienia na miejscu składowania.

7. Pług do odśnieżania.

8. Chwytak do bel- pozwala na transport bel papieru, celulozy.

9. Kabiny- systemy zabudowy wraz z ogrzewaniem celem ochrony operatora przed warunkami atmosferycznymi.

Ogumienie pneumatyczne (pompowane), superelastyczne (tzw. pełne) oraz opaski na koła do wózków napędnych. W naszym magazynie w stałej ofercie znajdują się najpopularniejsze rozmiary stosowane w tego typu urządzeniach. Do dyspozycji stawiamy Państwu ogumienie najwyższej jakości najbardziej cenionych marek na świecie, a także ogumienie w przystępnej cenie.

japońskie wózki widłowe

Zapraszamy do kontaktu:

SER-WÓZ
Serwis Wózków Widłowych
44-153 Sośnicowice
ul.Kozielska 14
tel./fax +48 32 238 70 72
kom. +48 603 669 589
biuro@ser-woz.pl
serwoz@plusnet.pl
servoz@poczta.onet.pl
www.ser-woz.pl


Biuro i warsztat
44-153 Sośnicowice
ul.Kozielska 14

Godziny otwarcia

Pon - Pt 7:00 - 17:00
Sob 7:00 - 13:00Galeria