Panorama internetowa » Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.

Przeźmierowo, wielkopolskie
62-081 Przeźmierowo, Budowlanych 3-5
Tel: 61 816 26 00
E-mail: biuro@platinumoil.eu
http://platinumoil.eu

52.4325466,16.7969283

Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji sp. z o.o. działa na rynku od 2000 roku. Oferta skierowana jest do sklepów motoryzacyjnych, stacji paliw, zakładów przemysłowych, hurtowni motoryzacyjnych, myjni, warsztatów i serwisów samochodowych, baz transportowych oraz dla rolnictwa.
Spółka w ofercie posiada oleje silnikowe, przekładniowe, hydrauliczne, a także oleje przemysłowe, smary produkcji Orlen Oil oraz innych renomowanych marek. Oprócz tego oferuje: parafiny, masy parafinowe, płyny eksploatacyjne, płyny do chłodnic, chemię i akcesoria samochodowe oraz karty opłat drogowych (winiety).


Dynamiczny rozwój Firmy oraz zapotrzebowanie ze strony Klientów miało istotny wpływ na decyzję o uruchomieniu Oddziałów w miejscowościach: Gorzów Wlkp., Ostrów Wlkp., Toruń oraz Zielona Góra, dzięki czemu Spółka poszerzyła obszar swojej aktywności również na województwa lubuskie i kujawsko- pomorskie.


Wykwalifikowany personel Firmy zapewnia fachowe doradztwo techniczne, szybką i sprawną obsługę, serwis oraz dostawę pod wskazany przez Klienta adres. Przedsiębiorstwo inwestuje w rozwój na rynku i we własną bazę magazynowo- logistyczną, dzięki czemu obecnie posiada Centrum Dystrybucyjne z kompleksem biurowym oraz halą magazynową na około 4500 miejsc palet.


Spółka prowadzi liczne szkolenia dotyczące oferowanych produktów, nowości rynkowych i zmieniających się trendów zarówno dla pracowników, jak i swoich Klientów. Od 2002 roku jest właścicielem firmy Ran- Synchron sp. z o.o. zajmującej się ochroną środowiska poprzez skup zużytych produktów smarowych.
W ramach działań Firma zapewnia serwis olejowy, w ramach którego oferuje monitoring, a także wykonywanie regularnych badań analityczno- kontrolnych olejów. Od listopada 2004 roku, na podstawie decyzji Naczelnika Urzędu Celnego w Poznaniu, Spółka prowadzi skład podatkowy, zgodnie z Ustawą o podatku akcyzowym oraz aktami powiązanymi. Dzięki tej decyzji firma uzyskała pozwolenie na sprzedaż do zakładów przemysłowych, które są uprawnione do dokonywania zakupów w trybie „zawieszonej akcyzy”.

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 8.00-16.00

 

Galeria